Ota yhteyttä

Kasvu Open Oy:n yhteystiedot

Kasvu Open Oy
c/o Keski-Suomen kauppakamari
Lutakonaukio 7
40100 Jyväskylä


Laskutustiedot

Verkkolaskut:

Kasvu Open Oy
Y-tunnus: 2771144-3

Verkkolaskuosoite: 003727711443
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäesssä: DABAFIHH
 

Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun:

Sähköpostilaskun osoite:
27711443@scan.netvisor.fi
 

Laskujen lähetys postitse skannauspalveluun:

Kasvu Open Oy
27711442
PL 100
80020 Kollektor Scan

 

Yhteistyökumppanuudet

Uljas Valkeinen
Toimitusjohtaja
Kasvu Open Oy
050 568 8555
uljas.valkeinen@kasvuopen.fi

Jaana Seppälä
Varatoimitusjohtaja
Kasvu Open Oy
050 304 6794
jaana.seppala@kasvuopen.fi 

Hanna Reini
Controller, taloushallinto, kumppaneiden asiakaspalvelu
Kasvu Open Oy
050 5703500
hanna.reini@kasvuopen.fi


Viestintä

Anna-Kaisa Talvitie
Viestintäpäällikkö
Kasvu Open Oy
+358407156924
anna-kaisa.talvitie@kasvuopen.fi

Matias Ulfves
AD
Kasvu Open Oy
050 373 3777
​matias.ulfves@kasvuopen.fi


Kasvu Open Karnevaali

Katariina Kovakoski
Projektipäällikkö
Kasvu Open Oy
0504398988
katariina.kovakoski@kasvuopen.fi

Leena Räisänen
Kehitysjohtaja
Kasvu Open Oy
050 469 9971
leena.raisanen@kasvuopen.fi

Jaana Seppälä
Varatoimitusjohtaja
Kasvu Open Oy
050 304 6794
jaana.seppala@kasvuopen.fi


Kasvupolkujen fasilitoijat

Matti Härkönen
Kasvu Roihu Oy
040 578 2688
matti.harkonen@roihu.com

Maria Häkkinen
Kasvun Roihu Oy
045 130 3751
maria.hakkinen@roihu.com

Satu Haka
Kasvun Roihu Oy
050 304 8779
satu.haka@roihu.com

Janne Roiha
Kasvun Roihu Oy
044 034 2179
janne.roiha@roihu.com

Oona Ikonen
Aava & Bang Oy
040 5555 543
oona.ikonen@bang.fi

Lassi Starck
Kasvun Roihu Oy
0400 528 408
lassi.starck@roihu.com